• Hľadať
  • Dopyt
  • Menu

O nás

O NÁS

Naša spoločnosť a výrobný závod sa zaoberá výrobou technológií na spracovanie dreva. Závod oslávil už 25. výročie svojho vzniku.

Veľký záujem trhu viedol k zásadným zmenám profilu spoločnosti pre výrobu technológií na spracovanie dreva. Naše konštrukčné a vývojárske oddelenie sa snaží splniť aj špecifické požiadavky zákazníkov. Dodržiavanie najprísnejších technologických noriem núti neustále zlepšovať a rozširovať základne spoločnosti. Výrobky majú bezpečnostné schválenia a certifikáty EU.

Výrobná činnosť sa zameriava na najnovšie trendy, inovácie a výrobné technológie aj vďaka získaniu finančných prostriedkov EÚ. Momentálne je závod jedným z najväčších podnikov vyrábajúcich drevospracujúce stroje. Rýchly rozvoj a neustála modernizácia výrobných technológií, nám umožnila rozšíriť oblasť činnosti v roku 2007 o výrobu pílových kotúčov, ventilačného potrubia Spiro a príslušenstva. V roku 2016 v závode pribudli 2 nové, výrobné haly, ktoré sú vybavené najmodernejšími CNC strojmi a zváracími strojmi.

Taktiež ponúkame návrhy, výrobu a montáž drevospracujúcich liniek podľa požiadaviek ( výrobného programu) našich zákazníkov.

Vyrábané technológie sú vyhľadávanými produktami aj na trhoch mnohých európskych krajín. Krajiny do ktorých exportujeme, sú Rusko, Bielorusko, Ukrajina, Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Litva, Nemecko, Chorvátsko, Bulharsko a Francúzsko.